Tim Timmey djurkomposition

659789

TIM TIMMEY (född 1981): Komposition, spray på duk, signerad och daterad a tergo 2019, 140x100 cm

Ändringar/tillägg
Född 1981

Konst, Nutida

Rum 9

Tim Timmey djurkomposition

Budhistorik (45 bud)
5018043
6 200
5018032
6 000
5017948
5 800
5017746
5 600
5017460
5 400

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.