Byrå 1900-tal

659788

BYRÅ, 1900-talets början, jugend, bemålad, beslag i mässing, 4 lådor, höjd 85, 91x53 cm

Omarbetad

Möbler, Skåp, byråer

Rum 3

Byrå 1900-tal

Budhistorik (7 bud)
5017443
1 600
5016156
5014472
5014471
5014470
550

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.