Fredric Schiller

659780

FREDRIC SCHILLER, Historia om Trettio-åriga kriget, 1-4 samt Lefvernesbeskrifningar, andra upplagan 1824, hlfr band från 1800-talet

Uttorkat skinn, slitage, fläckar, mindre påskrift

Böcker/Kartor, Historia

Fredric Schiller

Budhistorik (6 bud)
5014742
550
5011118
500
5009849
450
5009566
5009848

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.