Trädgårdsmöbel Art Garden Sweden

659751

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 10 dlr, "Art Garden Sweden", teak, bestående av: 7 ihopfällbara stolar, bord samt 2 pallar, 6 ej tillhörande dynor medföljer, bordets mått ca, höjd 75, 229 x 90 cm, stolar höjd 119, sitthöjd 40, pallar längd ca 70 cm

Bruksslitage, blekt, avslag, någon slagen ribba, dynor med fläckar
1 stol med lagning

Möbler, Övriga möbler, Diverse, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (17 bud)
5021237
6 600
5021140
6 400
5019884
6 200
5021139
6 000
5019884
5 800

Slutpris SEK:
6 600
648 EUR, 719 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.