Moselvinsglas

659749

MOSELVINSGLAS, 12+6 st., delvis grön glasmassa, 1900-talets första hälft, fasettslipade, höjd ca 13 cm

Nagg

Glas, Dricksglas

Moselvinsglas

Budhistorik (36 bud)
5017641
3 800
5017637
3 600
5017640
3 600
5017637
3 400
5017639
3 200

Slutpris SEK:
3 800
373 EUR, 414 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.