Åke Holm skulptur Tema Keramik

659745

ÅKE HOLM, "Moses", skulptur, glaserat stengods, signerad Åke Holm, egen verkstad Höganäs, höjd ca 40 cm

Smärre fotnagg, tillverklingssprickor/-märken

Keramik/Porslin, Figuriner, Konst, Skulpturer, Tema

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (7 bud)
5054914
5 000
5053436
4 800
5052777
5051644
5047514
2 600

Slutpris SEK:
5 000
491 EUR, 545 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.