Champagnestrutar

659741

CHAMPAGNESTRUTAR, 11 st., klar glasmassa, 1900-talets första hälft, fasettslipade, höjd ca 18 cm

Fotnagg förekommer

Glas, Servisglas

Monter 19

Champagnestrutar

Budhistorik (11 bud)
5017562
5016543
750
5016472
700
5014280
650
5016471
600

Slutpris SEK:
79 EUR, 87 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.