Bordsduk och servietter 1800-tal

659705

BORDSDUK, SERVETTER, 12 st.,1800-talets senare del, linnedamast, dekor av strödda blomsterkvistar, bård med palmettbård, dukens storlek ca 230x200, servetterna 60x60 cm

Gulnat

Diverse, Mattor/Textilier

Monter 20

Budhistorik (7 bud)
5016605
600
5015137
550
5015137
500
5016604
450
5015137

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.