Astrid Ringdahl oljemålning

659700

ASTRID HARMS RINGDAHL (1912-1984): Interiörbild med grön stegstol, signerad Astrid Harms-Ringdahl 1958, olja på duk, 95x56 cm

Fack 12

Astrid Ringdahl oljemålning

Budhistorik (7 bud)
5018013
650
5018381
600
5018013
500
5018254
450
5018013

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.