Ytterfoder

659691

YTTERFODER, 1 par, porslin, 2000-tal, med hänklar, konturerad kant, dekor av skepp i underglasyrblått, krackelyr, höjd ca 19, diameter 30 cm

Slitage

Keramik/Porslin

Rum 7, Hylla 7

Ytterfoder

Budhistorik (5 bud)
5017463
550
5014403
500
5017461
450
5014403
5008165

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.