Radiostyrd båt

659690

RADIOSTYRD BÅT, 1900-talets andra hälft, Japan, bemålat trä och metall, inklusive handkontroll, längd ca 39 cm

Bruksslitage

Leksaker

Radiostyrd båt

Budhistorik (3 bud)

5015313
650
5012313
600
5011270

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.