Lådfack

659680

LÅDFACK, 1900-talets mitt, furu, med plats för 24 lådor, höjd ca 91, 90x46 cm

3 lådor och skiva saknas, slitage, märken, repor, fläckar, rester av färg

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Lådfack

Budhistorik (11 bud)
5021260
5021256
1 300
5021255
850
5021254
5020989
750

Slutpris SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.