Lådfack

659671

LÅDFACK, 1900-talets mitt, furu, med 96 lådor, höjd ca 157, 91x42 cm

Slitage, märken, repor, fläckar, rester av färg

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Lådfack

Budhistorik (24 bud)
5015755
5 600
5017241
5 600
5015755
5 400
5017240
5 200
5015755
5 000

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.