Anders Zorn

659653

ANDERS ZORN (1860-1920): "Gulli II", signerad Zorn, signerad Zorn i plåten, etsning, 1918, 19,8x14,8 cm
LITTERATUR: Asplund 280, Hjert & Hjert 165

Gulnader

Rum 4

Anders Zorn

Budhistorik (7 bud)
5017750
3 800
5011092
3 600
5017749
3 400
5011092
3 200
5008645
2 600

Slutpris SEK:
3 800
373 EUR, 414 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.