Ascoli landskap olja 1800-tal

659651

L. ASCOLI (1800-tal): Landskap, etikett "Partie bei Rikken", signerad, olja på duk, ca 85x112 cm

Dukskador, lagning

Konst, Äldre måleri

Ascoli landskap olja 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
5016937
5016936
2 800
5016036
2 600
5016935
2 600
5016036
2 400

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.