Ela Danmark 12 delar sterlingsilver

659524

ELA, Danmark, bestick, 12 dlr, sterlingsilver, förgyllda, med emaljerad dekor, krön med krona, bestående av: 6 gafflar, 6 skedar, längd ca 95-120 mm, vikt 115 g, 2 etui medföljer

Emalj med skador och bortfall

Silver

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (7 bud)
5011460
600
5018472
550
5011460
500
5018469
450
5011460

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.