Bergère Louis XVI-stil

659492

BERGÈRE, 1900-tal, Louis XVI-stil, bemålad, skuren dekor, randig klädsel, lös sittplymå, sitthöjd ca

Brukslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 4

Bergère Louis XVI-stil

Budhistorik (19 bud)
5016748
5016736
2 800
5016733
2 600
5016735
2 600
5016733
2 400

Slutpris SEK:
295 EUR, 327 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.