Oljemålning Tommy Rading

659485

TOMMY RADING (1900-tal): Havsmotiv, signerad Tommy Rading, olja på duk, ca 80 x 98 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Oljemålning Tommy Rading

Budhistorik (28 bud)
5021032
5021052
2 800
5021032
2 600
5021051
2 400
5021032

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.