Bill Jensen etsning

659482

BILL JENSEN (1945): "Etchning for denial", signerad och numrerad a tergo, etsning, bladmått ca 39x30 cm

Fack 47

Bill Jensen etsning

Budhistorik

2019-07-06 kl 12:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.