Matsalsmöbel rokokostil

659480

MATSALSMÖBEL, 7 dlr., 1900-talets andra hälft, rokokostil, skuren dekor, grön bemålning, bestående av: bord med 2 iläggsskivor samt sex stolar, höjd ca 75, 172x104 cm, sitthöjd 45 cm

Ej möjligt att slå ihop (kan alltså som minst vara 172 cm långt, med den mindre skivan i, smärre färgbortfall, bruksslitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 1

Matsalsmöbel rokokostil

Budhistorik (9 bud)
5017307
700
5014847
650
5017306
600
5014847
550
5017014
500

Slutpris SEK:
700
69 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.