Piedestal 1900-talets andra häft

659469

PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, marmorskivor, senare bronserad stomme, höjd ca 102, 27 x 27 cm

Slitage, skivor med beläggningar

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (2 bud)

5014737
5009611

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.