Jacob Jensen armbandsur

659459

JACOB JENSEN, armbandsur, formgiven av Max Rene, troligen 1990-tal, quartzverk, förgylld boett, mineralglas, guldfärgad boett med arabiska siffor och stor sekundvisare, integrerad gummirem original, serie nr. 769104, diam ca 28.5 mm

Behov av batteribyte. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Jacob Jensen armbandsur

Budhistorik (13 bud)
5019016
850
5019014
5019013
750
5019012
700
5019009
650

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 200 kr.