Joakim Allgulander

659439

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "A Thousand Years", signerad Joakim Allgulander, numrerad 239/240, serigrafi, bildmått ca 45x67,5 cm;

HISTORIK:
Konstnären om motivet:

Rum 9, Vagga 2

Joakim Allgulander
Budhistorik (3 bud)

5023113
5018359
500
5018358

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.