Skrivbord med stol bemålade

659321

SKRIVBORD, med STOL, 1900-talets första hälft, bemålade, beslag i patinerad metall, stolen med stoppad sits, höjd ca 77, 112x60 cm

Senare bemålning, smärre ytskador, nyckel saknas

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Skrivbord med stol bemålade

Budhistorik (13 bud)
5020965
5020914
1 400
5015891
1 300
5014483
5014481
850

Slutpris SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.