Ring 18K

659137

RING, 18 k vitguld, J. Kohle JKa, svenska importstämplar, med odlad saltvattenspärla ca 8 mm i diamantkrans, stl ca 18 3/4 jmfr 59, vikt ca 5,6 g

Skena med slitage.

Guld/Smycken

Makadamgatan 11, Helsingborg

Ring 18K

Budhistorik (2 bud)

5029052
5023296

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.