Byrå gustaviansk stil

658993

BYRÅ, gustaviansk stil, bemålat trä, 3 lådot, dragringar i patinerad mässing, sent 1990-tal, Signum Gustavus, Tibro, höjd 92, 78 x 47 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (16 bud)
5018895
1 900
5016153
1 800
5016153
950
5017769
900
5016153
850

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.