Skänk gustaviansk stil

658991

SKÄNK, gustaviansk stil, bemålat trä med detaljer i patinerad mässing, 3 lådor med dragringar i patinerad mässing, dörrpar med bakomvarande hyllinredning,sent 1990-tal, Signum Gustavus, Tibro, höjd 110, 128 x 43 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Skänk gustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
5014477
5014476
1 300
5013464
5013463
5012747

Slutpris SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.