Vitrinskåp gustaviansk stil

658985

VITRINSKÅP, gustaviansk stil, bemålat trä, skurna detaljer, 2-delat, överdel med spröjsade vitrindörrar, glashyllor och belysning, nederdel med dörrpar med invändiga hyllplan, sent 1990-tal, Signum Gustavus,Tibro, höjd 185, 113 x 43 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Vitrinskåp gustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
5019426
5012784
5012783
5012284
5010616

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.