Matgrupp gustaviansk stil

658979

MATSALMÖBLEMANG, gustaviansk stil, bord med 2 iläggsskivor samt 8 stolar, bemålat trä, sent 1990-tal, Signum Gustavus,Tibro, bordshöjd 75, 150 - 260 x 110 cm, stolshöjd 93, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Matsalsmöbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Matgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (14 bud)
5019220
3 800
5019218
3 600
5019217
3 400
5019214
3 200
5019216
3 200

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.