Rolf Palm miniatyrer Tema keramik

658941

ROLF PALM (född 1930), (5) miniatyrvaser, glaserat stengods, signerade "Palm Mölle", G3, G8, varav 2 st signerade HO, höjd ca 7,5-10 cm

en vas med lagning vid mynning

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat, Tema

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (29 bud)
5055930
2 800
5055661
2 600
5055781
2 400
5055661
5054136

Slutpris SEK:
2 800
275 EUR, 305 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.