Trädgårdsurnor

658934

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, 2000-tal, svartmålat gjutjärn, med relief dekor av girlander, höjd ca 38 cm

Bruksslitage

Diverse

Hylla 3

Trädgårdsurnor

Budhistorik (14 bud)
5016972
1 900
5016918
1 800
5016971
1 800
5016918
1 700
5016970
1 600

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.