Vettar

658821

VETTAR, 2 st., trä, 1900-talets första hälft, bemålade, längd ca 33 cm

Smärre slitage

Diverse, Nautica/Technica

Rum 2

Vettar

Budhistorik (29 bud)
5024838
5024828
2 800
5023925
2 600
5023773
2 400
5022728

Slutpris SEK:
295 EUR, 327 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.