Samling slipsar

658804

SLIPSAR, 6 st., olika märken, Celine, Givenchy samt Burberry

slitage, fläckar, skador

Fashion

Makadamgatan 11, Helsingborg

Samling slipsar

Budhistorik (2 bud)

5037141
5036214

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.