Sven Erik Hellquist oljemålning

658789

SVEN ERIK HELLQUIST, (1916-1997), hästar i landskap , signerad SE Hellquist -61, olja på pannå, ca 19 x 24,5 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik

2019-07-06 kl 20:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.