Georg Lindström oljemålning

658788

GEORG LINDSTRÖM (1912-2006), kvinna med violin, signerad Geroge Lindström, olja på pannå, ca 67 x 40 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Georg Lindström oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5020664
2019-07-08 13:11:02

2019-07-08 kl 13:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.