Cai Selander oljemålning

658765

CAI SELANDER (1930-2010), stilleben, signerad Cai Selander -85, olja på duk, oramad; målningens "ram" är målad, likaså passeparouten,, ca 37 x 37 cm,

Cai Selander oljemålning

Budhistorik (15 bud)
5056213
5056211
950
5056212
900
5056211
850
5056209

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.