Nils Larson akvarell

658755

NILS LARSON (1872-1914): "Sommardag", signerad och daterad Nils Larson Juli 1902, akvarell på papper, ca 30x31 cm

ej examinerad ur ram

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Nils Larson akvarell

Budhistorik (5 bud)
5037516
1 600
5027459
5027417
5027415
850
5027414

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.