Georges Braque färglitografi

658579

GEORGES BRAQUE (1882-1963), efter: "Ciel Gris I", monogramsignerad i plåten, ur DLM 115, 1959, färglitografi, ca 23x7 cm
Ref ; Maeght nr 1032

Fack 5

Georges Braque färglitografi
Budhistorik (13 bud)
5016647
5016632
750
5016644
750
5016632
700
5016635
650

Slutpris SEK:
79 EUR, 87 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.