Höganäs vask Tema keramik

658519

HÖGANÄS, vask i saltglaserat stengods, märkt H5, längd ca 47, bredd ca 37 cm

smärre slitage samt ett nagg

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Tema

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Höganäs vask Tema keramik

Budhistorik (21 bud)
5055811
5056748
1 400
5055811
1 300
5056442
5055811

Slutpris SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.