Matbord Grange

658466

GRANGE, matbord, oval form, fanerat i idegran, betsat, fothylsor i mässing, 2 iläggsskivor under bordsskivan, brickmärkt, 2000-tal, höjd 76,5, 178-260 x 116 cm

Bruksslitage

Möbler, Matbord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Matbord Grange

Budhistorik (2 bud)

5018579
5012508

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.