Planteringskärl 1900-talets senare del

658465

PLANTERINGSKÄRL, 1900-talets senare del, saltglaserat, höjd ca 40, 101 x 34 cm

Bruksslitage, avslag

Diverse, Keramik/Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (5 bud)
5021452
5021450
700
5019116
550
5011685
450
5011446

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.