Plint

658451

PLINT, 1900-talets första hälft, furu med skinnklädd överdel, maxhöjd ca 115 cm, längd ca 137 cm, bredd 50-74 cm

slitage

Diverse, Möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Plint

Budhistorik (4 bud)

5028543
5025397
950
5020012
900
5019436
500

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.