Berlock antik förgylld/ 18K

657756

BERLOCK, antik, förgylld/ 18K otydliga svenska stämplar, med plats för två fotografier, fantasikedja, längd ca 45 cm, vikt ca 13.4 g

Dekor med bortfall. Kedja förlängd med förgylld ärtlänk. Mindre baksidiga bucklor.

Guld/Smycken, Halsband, hängsmycken

Makadamgatan 11, Helsingborg

Berlock antik förgylld/ 18K

Budhistorik (11 bud)
5057689
1 300
5057604
5057688
5057604
5057479

Slutpris SEK:
1 300
128 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 200 kr.