Spegel med konsolbord Danmark Empire

657467

SPEGEL MED KONSOLBORD, mahognyfaner, Danmark, 1800-talets första hälft, empire, antikiserande dekor, fotplatta i björk, spegelns mått ca 158x58, konsolbordets höjd ca 85, 99x50 cm

Slitage, sprickor, ursprungligen ej tillhörande

Diverse, Speglar

Rum 22

Budhistorik (2 bud)

5023787
5021328

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.