Ytterfoder Jugend Tema keramik

655626

YTTERFODER, Jugend, lergods, daterad 1902, i form av stubbe, höjd ca 21 cm

Smärre slitage, nagg

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Tema

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (1 bud)

5054897
2019-07-28 00:05:53

2019-07-28 kl 21:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.