John Ivar Berg

655622

JOHN IVAR BERG (1916-2003): Eftermiddagsljus Famugusta Cypern", monogramsignerad och daterad 73, akryl på duk, ca 66x56 cm

Fack 8

John Ivar Berg

Budhistorik (5 bud)
5025055
500
5024763
450
5024252
5022467
5015395

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.