John Ivar berg

655602

JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Cypresser i motljus", monogramsignerad och daterad 73, akryl på duk, ca 68x42 cm

Fack 3

John Ivar berg

Budhistorik (19 bud)
5024814
1 300
5024416
5024191
5024022
5024190
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.