John Ivar Berg

654743

JOHN IVAR BERG (1916-2003): (16) Parti teckningar och akvareller med blandade motiv, de flesta monogramsenerade och daterade mellan år 1960-2000, tusch, blyerts och akvarell, bladmått varierar mellan ca 23x22 cm och 29x41 cm

Konst, Teckningar

John Ivar Berg

Budhistorik

2019-07-10 kl 20:54
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.