John Ivar Berg

654722

JOHN IVAR BERG (1916-2003): (20) Akvareller med blandade motiv, de flesta monogramsenerade och daterade mellan år 1960-2000, akvareller, bladmått varierar mellan ca 20x20 cm och 40x40 cm

John Ivar Berg

Budhistorik (2 bud)

5024793
5022457

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.