John Ivar Berg

654711

JOHN IVAR BERG (1916-2003): (19) Akvareller med blandade motiv, de flesta är monogramsignerade och daterade mellan år 1960-2000, akvareller, ca 31x23 cm

John Ivar Berg

Budhistorik (1 bud)

5024789
2019-07-10 18:59:55

2019-07-10 kl 19:02
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.